Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Ogłoszenia » Dolnośląskie

Ogłoszenia wojewodztwo Dolnośląskie

Koniec ogłoszenia ▼ Koniec ogłoszenia ▲ Tytuł ogłoszenia ▼ Tytuł ogłoszenia ▲ Cena ogłoszenia ▼ Cena ogłoszenia ▲

Znaleziono 36 ogłoszeń.


Oddam Psa , Retrievery, woj: Dolnośląskie, Głogów, ogłoszenie nr. 86112, dodano: 10 Września

Marika - czy zdąży zaznać domowego ciepła..., Marika to niewielka (ok. 8-10kg), przyjazna sunia w wieku około 7 lat. Uwielbia kontakt z ludźmi, bardzo chętnie daje się głaskać. Jest bardzo łagodna, więc może zamieszkać w domu z dziećmi. Dobrze dogaduje się z innymi psami, lubi ich towarzystwo, może więc spokojnie zamieszkać z drugim czworonogie...

przeczytaj całe ogłoszenie »


Sprzedam Psa , Yorki, woj: Dolnośląskie, Nowa Ruda, ogłoszenie nr. 93634, dodano: 10 Września , cena: 900,00

Malutkie yoreczki, Urodzone 6.09.2017 roku ,do oddania początkiem listopada.Dwa chłopczyki i dziewczynka.Śliczne.Więcej info pod nr tel.

przeczytaj całe ogłoszenie »


Oddam Psa , Mieszańce, woj: Dolnośląskie, Boguszów-Gorce, ogłoszenie nr. 93157, dodano: 07 Września

Misiek - fajny pies, Misiek to fajny piesio, wiecznie uśmiechnięty, bardzo aktywny, sprawdzi się na długich wycieczkach. To już dorosły pan, nie niszczy, nie załatwia się w domu, w sumie dość grzeczny, akceptuje inne psy. Jest średniej wielkości. Jest zaszczepiony, zachipowany i po kastracji. Ma około 2-3 lata.

przeczytaj całe ogłoszenie »


Oddam Psa , Mieszańce, woj: Dolnośląskie, Boguszów-Gorce, ogłoszenie nr. 93156, dodano: 07 Września

Snickers - wesoły pies, Snickers to mieszaniec owczarka, który trafił do nas jako szczeniak. Został wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony oraz zachipowany. Zdobywa serca swoim miłym usposobieniem i roztrzepanym psim charakterem. W tej chwili ma około 1,5 roku i szukamy dla niego odpowiedzialnych opiekunów, u których zami...

przeczytaj całe ogłoszenie »


Oddam Psa , Mieszańce, woj: Dolnośląskie, Boguszów-Gorce, ogłoszenie nr. 93154, dodano: 07 Września

Gwiazda, Gwiazda to 6 letnia sunia w typie owczarka, z uśmiechniętym do człowieka pyszczkiem. Psina idealna do domku bez innych zwierząt, gdyż jest typem samotnika. Uwielbia towarzystwo ludzi. Dobrze czuje się też, gdy może biegać luzem na zamkniętym terenie.

przeczytaj całe ogłoszenie »


Oddam Psa , Mieszańce, woj: Dolnośląskie, Boguszów-Gorce, ogłoszenie nr. 93153, dodano: 07 Września

Punia - starsza pani, Punia to około 12 /13 letnia sunia o gołębim serduszku. Jest grzeczna, ułożona, posłuszna, chociaż trafiając pod naszą opiekę, nie wiedziała nawet, co to są schody i posłanie. To wymarzona towarzyszka zarówno dla osoby starszej osoby, jak i zabieganych młodych ludzi. Nie jest wymagająca, wystarczają...

przeczytaj całe ogłoszenie »


Oddam Psa , Mieszańce, woj: Dolnośląskie, Boguszów-Gorce, ogłoszenie nr. 93152, dodano: 07 Września

Lucky szuka dobrego domu, Lucky to nasz fundacyjny żarłok i pieszczoch, który liczy sobie około 4 lat. Na ogół jest grzeczny, jednak nie lubi dominujących psów. Nieduży, bardzo energiczny. Potrzebuje uwagi, zainteresowania i dużej ilości głasków. Czy ktoś da szansę Luckiemu?

przeczytaj całe ogłoszenie »


Oddam Psa , Mieszańce, woj: Dolnośląskie, Boguszów-Gorce, ogłoszenie nr. 93151, dodano: 07 Września

Czesio, Piesek trafił pod nasz dach z ulicy w Kowalowej. Był w fatalnym stanie, zaniedbany, wychudzony, stare złamanie łapy. Był bardzo przerażony, nieufny, nie dawał się dotykać. Teraz Czesio odżył, czuje się lepiej, nadal jest ostrożny w stosunku do ludzi ale już się "uśmiecha". Nie jest najmłod...

przeczytaj całe ogłoszenie »


Oddam Psa , Mieszańce, woj: Dolnośląskie, Boguszów-Gorce, ogłoszenie nr. 93150, dodano: 07 Września

Gucio vel Ziutek, Nieco starszy już kawaler, jednak z dużą dawką uroku i delikatności szuka dobrego domu. Jest uprzejmy, lubi się przymilać i zbierać głaski. Do ludzi zawsze wychodzi z uśmiechem i czeka aż ktoś go przytuli.

przeczytaj całe ogłoszenie »


Oddam Psa , Mieszańce, woj: Dolnośląskie, Boguszów-Gorce, ogłoszenie nr. 93149, dodano: 07 Września

Tina - grzeczna sunia, Tinka ma około 5 lat, jest średniej wielkości, ładnie chodzi na smyczy, jednak ma tendencję do ucieczek, dlatego spacer tylko na smyczy. Toleruje inne psy ale sprowokowana potrafi się "odwdzięczyć" poza tym jest grzeczna, zna podstawowe komendy, nie niszczy, zachowuje czystość w domu.

przeczytaj całe ogłoszenie »


Przejdź do strony: [ 1 ]  2  [ 3 ] [ 4 ]