Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Regulamin
Regulamin


Regulamin korzystania z serwisu ogłoszeniowego ezwierzak_zw2.pl, którego celem jest prezentacja ogłoszeń zwierząt , oraz rzeczy z nimi związanymi.

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

 1. Użytkownikami serwisu mogą być osoby fizyczne i prawne.
 2. Użytkownik umieszczając ogłoszenie w serwisie www.ezwierzak_zw2.pl musi zaakceptować treść regulaminu.
 3. Serwis internetowy www.ezwierzak_zw2.pl udostępnia użytkownikowi możliwość bezpłatnego zamieszczania ogłoszeń. Do ogłoszenia można bezpłatnie zamieścić kilka fotografii.
 4. Użytkownik może w każdym momencie zakończyć ogłoszenie.
 5. Po wygaśnięciu ogłoszenia, serwis www.ezwierzak_zw2.pl automatycznie wyśle propozycję przedłużenia ogłoszenia o kolejny okres czasowy, jaki był ustawiony w ogłoszeniu.
 6. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).
 7. Akceptacja niniejszego regulaminu przez Użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przesyłanie za pośrednictwem e-mail przez serwis ezwierzak_zw2.pl informacji handlowej w rozumieniu przepisów Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204). Serwis ezwierzak_zw2.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdym czasie bez wcześniejszego poinformowania o tym użytkowników.
 8. Użytkownik może w każdej chwili zażądać zmiany lub usunięcia jego danych z bazy danych.
 9. Zabronione jest wykorzystywanie serwisu ezwierzak_zw2.pl do dystrybucji materiałów chronionych przez polskie i międzynarodowe prawo autorskie oraz materiałów, których dystrybucji zabraniają przepisy prawa, obraźliwych, naruszających dobre obyczaje lub dobre imię osób trzecich oraz materiałów i przekazów o charakterze pornograficznym. W wypadku stwierdzenia, że treść ogłoszenia narusza obowiązujące przepisy prawa, postanowienia niniejszego regulaminu, lub dobre obyczaje, serwis ezwierzak_zw2.pl ma prawo do usunięcia takiego ogłoszenia.
 10. Zabronione jest wprowadzanie do obrotu przedmiotów / zwierząt , którymi obrót jest prawnie zakazany, a w szczególności pochodzących z przestępstwa.
 11. Serwis ezwierzak_zw2.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku podania w treści ogłoszenia nieprawdziwych czy niepełnych danych, czy zapewnieniu o cechach / właściwościach których zwierze / rzecz nie posiada, jak również za skutki realizacji transakcji, które mogą być zawarte na podstawie ogłoszeń zamieszczonych w serwisie ezwierzak_zw2.pl, będą za nie dojście do skutku tychże transakcji.
 12. Serwis ezwierzak_zw2.pl nie jest zobowiązany do poinformowania użytkownika o zawieszeniu, usunięciu, wygaśnieciu ogłoszenia w serwisie.
 13. Serwis ezwierzak_zw2.pl nie odpowiada za prawdziwość treści zamieszczanej przez Ogłoszeniodawcę oraz autentyczność fotografii.
 14. Serwis ezwierzak_zw2.pl nie odpowiada za zdarzenia jakie mogą mieć miejsce w rzeczywistym świecie pomiędzy Ogłoszeniodawcą a Ogłoszeniobiorcą.


W przypadku dodatkowych pytań prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego, jaki znajduje się na podstronie kontakt »