Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Elektra z serduszkiem na główce :)
Ogłoszenie nr. 96371

Elektra z serduszkiem na główce :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 794 304 181

 

Dodano: 2019-04-15 14:41 Wygasa za: 23dni

Wyświetleń: 6

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Piękna biało-czarna dziewczynka z fikuśną białą plamką w kształcie serduszka na łebku i z króciutkim ogonkiem :)
Mała wraz z rodzeństwem trafiła pod naszą opiekę, kiedy właścicielka ich mamy poprosiła nas o pomoc w znalezieniu dzieciakom dobrych domów. Maluszki znalazły się w domu tymczasowym i stąd wypatrują nowych domków na stałe :)

Elektra jest niewielkich rozmiarów i powinna docelowo być malutkim pieskiem - jej rodzice są maluchami, ważącymi około 10 kg. Suczka jest największą z miotu, silną, zdrową i bardzo urodziwą panienką. Dość charakterna i pyskata z niej dziewuszka, bardzo odważna, rezolutna, wesoła :) Wraz z rodzeństwem całymi dniami szaleje i łobuzuje, potem je, wyśpi się - i od nowa! :) To takie malutkie, żywe sreberko, którego wszędzie pełno :)
Do pełni szczęścia suczce potrzebny jest stały, ciepły dom i człowiek, który będzie ją kochał, przytulał i rozpieszczał :)

Szukamy dla Elektry dobrych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy przygarną ją na zawsze, na dobre i na złe - domku, gdzie nie będzie chwilowym kaprysem, zachcianką, czy prezentem. Trzeba liczyć się z tym, że szczeniak może rozrabiać, niszczyć, na początku załatwiać potrzeby w domu, może piszczeć i szczekać gdy zostanie sam, budzić w nocy (wszystkiego go trzeba nauczyć). A kiedy Elektra dorośnie - będzie oddanym przyjacielem swoich ludzi przez kilkanaście lat i będzie potrzebowała opieki i miłości.

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przedadopcyjną, pisemną deklarację sterylizacji po osiągnięciu odpowiedniego wieku). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Elektra przebywa w okolicach Dobrego Miasta. W sprawie jej adopcji prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(urodzona: koniec stycznia 2019)