Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Urocza Mamrotka - trochę większy york :)
Ogłoszenie nr. 96369

Urocza Mamrotka - trochę większy york :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 794 304 181

 

Dodano: 2019-04-15 14:24 Wygasa za: 23dni

Wyświetleń: 5

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Mamrotka to niewielkich rozmiarów, piękna suczka, ważąca ok. 8 kg. Podobna do yorka, lecz zdecydowanie wieksza od przedstawicieli tej rasy. Trafiła do przechowalni dla zwierząt bardzo zaniedbana, ze skołtunioną, brudną sierścią. Została niemal od razu zabrana stamtąd do domu tymczasowego, gdzie ją wypielęgnowano, pięknie ostrzyżono i wygląda teraz jak prawdziwa modelka :)

Mamrotka cieszy się na widok człowieka, macha ogonkiem, wita się z ogromnym entuzjazmem, ale ciągle jeszcze ta radość jest bardzo nieśmiała - suczka jest pełna obaw, nie wie czy może do końca zaufać, choć widać, że bardzo chce... Dlatego pilnie potrzebny jej prawdziwy dom i opiekun, który da jej czas na pokonanie własnych lęków i otoczy opieką, troską i miłością... Mamrotka może śmiało zamieszkać w domu z kotami, psy toleruje, ale jest typem zazdrośnika :)

Piękna sunia jest ślicznym i kochanym psiakiem, który zasługuje na dobre i szczęśliwe życie!

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przed- i poadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Mamrotka przebywa w okolicach Dobrego Miasta - pomożemy w transporcie do nowego domu.
Prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(rok ur. ok. 2014)