Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Jamniki » Sandra - jamniczkowata dama :)
Ogłoszenie nr. 96368

Sandra - jamniczkowata dama :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Jamniki

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 794 304 181

 

Dodano: 2019-04-15 13:44 Wygasa za: 23dni

Wyświetleń: 5

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Sandra to przykład psa, który poszedł w odstawkę po urodzeniu dziecka w rodzinie... Jej życie zaczęło wówczas ograniczać się do klatki kennelowej i kagańca na pyszczku przez wiele godzin... Nikt jej tam już nie chciał, stała się zbędną rzeczą, niechcianym utrapieniem... Na skutek anonimowego zgłoszenia i interwencji Sandra została zabrana do przechowalni dla zwierząt...

Sunia jest dziewczyną w typie jamnika krótkowłosego i ma typowy jamniczy charakter (kto zna - ten wie) :) Uwielbia wylegiwanie się w pieleszach (kanapa, kołderka i te rzeczy) :) Jest ciekawa otoczenia, bystra, lecz nie w głowie jej wygłupy, jak szczeniakom, czy młodym psom. To suczka stateczna, spokojna, całkowicie zdrowa i w porywach nawet energiczna :) Nie przepada za innymi psami i kotami - najlepiej, gdyby została jedynaczką w nowym domu.

Bardzo byśmy chcieli, by ktoś przygarnął tę fajną suńkę mimo jej wieku, by za te ciężkie lata doświadczyła teraz ciepła i miłości. Może wypatrzy ją miłośnik jamników, który znajdzie miejsce dla Sandruni pod swym dachem i otwierając jej drzwi do swojego domu - otworzy suczce drzwi do lepszego świata?

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przed- i poadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Sandra przebywa w okolicach Dobrego Miasta - pomożemy w transporcie do nowego domu.
Prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(rok ur. ok. 2009)