Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Biszkoptowy Jager (i słodki, jak biszkopt) :)
Ogłoszenie nr. 96042

Biszkoptowy Jager (i słodki, jak biszkopt) :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 794 304 181

 

Dodano: 2019-04-09 09:29 Wygasa za: 13dni

Wyświetleń: 25

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Przepiękny, średniej wielkości, biszkoptowy pies, z białym krawatem i czarną maską, młodziutki i bardzo żywiołowy :) Choć młodość skłania go do brykania i swawolenia, to w kontakcie z człowiekiem jest bardzo uległy i delikatny, nie narzuca swego towarzystwa. Za każdą odrobinę uwagi jest jednak ogromnie wdzięczny. Jager jest po prostu taktowny :) Mniej taktowny jest w stosunku do innych psów, za których towarzystwem nie przepada.

Jager to pies bardzo kontaktowy, inteligentny i - jak przystało na młodziaka - wielce, ciekawy świata, energiczny i pełen animuszu. Każdy spacer i kontakt z człowiekiem sprawia mu nieopisaną radość. Nie ma jednak wiele sposobności do tych kontaktów - większość czasu musi spędzać w zimnym, betonowym kojcu :( W zamknięciu Jagerek kompletnie się nie odnajduje, bardzo cierpi z powodu samotności...

Czy jest wśród Państwa ktoś, komu serce mocniej zabiło na widok tego pięknego psa? Jeśli tak - zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Umówimy się na spotkanie z Jagerem :)

Osoby zainteresowane adopcją przejdą procedurę adopcyjną (ankietę, rozmowę i wizytę przed- i poadopcyjną). W przypadku wynajmowania mieszkania - niezbędna jest zgoda wynajmującego na to, by w mieszkaniu mieszkał pies.

Jager przebywa w okolicach Ornety - pomożemy w transporcie do nowego domu.
Prosimy o kontakt telefoniczny a jeśli połączenie nie będzie możliwe - o kontakt sms. Na pewno oddzwonimy.

(rok ur. ok. 2017)