Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Owczarkowata Alta :)
Ogłoszenie nr. 95706

Owczarkowata Alta :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 606 507 829

 

Dodano: 2019-01-31 18:33 Wygasa za: 9dni

Wyświetleń: 43

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Alta jest dużą suczką w typie owczarka niemieckiego, która trafiła do schroniska odebrana interwencyjnie z miejsca, gdzie zmuszona była żyć na łańcuchu, w przerażających warunkach. Paradoksalnie warunki życiowe tej psiny w schronisku uległy znacznej poprawie...

Marzy nam się dobry domek dla Altuni, która zasługuje na lepsze życie i zadośćuczynienie za doznane w życiu krzywdy. Ta biedna psina musiała doznać wiele krzywdy ze strony człowieka - nawet dotyk sprawia, że zamiera w bezruchu i stara się być niewidzialna... Od ludzi najchętniej trzyma się na dystans, ale za smakołyki pójdzie „w ogień” :) Nie ma w niej nawet cienia agresji - jest ogromnie karna, łagodna a na strach przed człowiekiem reaguje wyłącznie udawaniem martwej natury :) Zapięta na smycz początkowo protestuje, ale po chwili daje się ładnie prowadzić. Alta świetnie rozumie się z innymi psami, jest zgodna i koleżeńska :)

Suczka potrzebuje poczucia bezpieczeństwa i stałej obecności człowieka o dobrym serduchu - żeby mogła się przekonać, że ma do czynienia z przyjacielem i opiekunem, żeby wyzbyła się lęku i otworzyła na świat. W schronisku nie jest to raczej możliwe... Alta świetnie sprawdziłaby się jako stróż, na ogrodzonym terenie i z ocieploną budą. Z jednym zastrzeżeniem - na pewno nie zostanie wydana na łańcuch.

Do dobrego domu dowieziemy Altunię w każde miejsce w Polsce.

Alta przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2015)