Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Retrievery » Gryzek - cudowny labrador mix szuka domu
Ogłoszenie nr. 95591

Gryzek - cudowny labrador mix szuka domu

Autor: Stowarzyszenie

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Retrievery

Województwo: Lubelskie, Miejscowość: Chełm

 

Cena: brak

E-mail: ogloszenia@labradory.info Telefon: 506-720-534

 

Dodano: 2019-04-08 21:52 Wygasa za: 17dni

Wyświetleń: 92

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Gryzek to psiak w typie labradora, urodzony ok. 2011r. Został wyrzucony na jednej z wsi mieszczącej się koło Chełma. Jest przyjazny w stosunku do ludzi, ale kiedy ktoś zbliża sie do posesji jest czujny i oczywiście informuje. Z psami płci przeciwnej dogaduje sie bez problemu, z samcami natomiast bywa różnie. Kotów nie toleruje. Gryzek to psiak pełen energii, który idealnie sprawdzi się na posesji (oczywiście dobrze ogrodzonej), w domu zachowuje czystość, pod nieobecność ludzi w domu musi być jednak pozostawiany na posesji ponieważ ma lęk separacyjny, doskonale także wie do czego służy buda.
Posiada książeczkę zdrowia, jest odrobaczony, zabezpieczony przeciwko pchłom i kleszczom, wykastrowany, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i chorobom wirusowym.
Gryzek przebywa w domu tymczasowym w Chełmie. Pomożemy zorganizować transport na terenie całego kraju.
Szukamy odpowiedzialnego domu stałego dla Gryzka! Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Prosimy o kontakt na poniższe numery (gdyby kontakt telefoniczny był utrudniony, prosimy o przesłanie smsa – oddzwonimy).
506-720-534
514-227-769 (po godzinie 15)

biuro@csoz.pl
http://labradory.info/viewtopic.php?t=23859