Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Przepiękny Bezik i…domu ciągle brak.
Ogłoszenie nr. 95581

Przepiękny Bezik i…domu ciągle brak.

Autor: Kaja

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Cała Polska, Miejscowość: Poznań

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony

 

Dodano: 2018-10-10 11:35 Wygasa za: 18dni

Wyświetleń: 4

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Przepiękny Bezik i…domu ciągle brak.Bezik to malutki ( ok. 10kg ) psiak, któremu życie z całą pewnością nie oszczędzało kopniaków.

Potrzebuje ludzi cierpliwych, to pies, który nie zaliże na początku Państwa na przysłowiową śmierć, ale później z kolan nie schodzi. Staje się mega przytulanką . To żywe sreberko, wszędzie go pełno i cieszy się życiem jak szczeniak. Udało się go uratować przed wywózką do typowej schroniskowej mordowni i tylko tego oszczędził mu los. Przebywa w hotelu, gdzie na początku zastygał w bezruchu, starając się być niewidzialnym dla ludzi. Po tygodniu ogonek był już w górze, wpatrzony w opiekunkę jak w ósmy cud świata .Nasz krasnal ma ok. 5-6 lat, jest w pełni zdrowym psiakiem, który ma skłonności do wypadających rzepek w tylnich łapkach. To typowe dla psów typu York. Nie powoduje to żadnego dyskomfortu w życiu psa, ale ponieważ Bezik miał skłonności do pojawiających się stanów zapalnych , zostały mu wszczepione mikro granulki złota, które gwarantują dożywotni komfort życia. Jest to metoda naturalna leczenia, bez skutków ubocznych i bez jakichkolwiek ograniczeń ruchu z wyjątkiem forsownych biegów przełajowych ;-)

Jeśli ktoś z Państwa będzie zainteresowany adopcją Bezika, prosimy o kontakt z opiekunką psa: 500-18-19-20Bezio na spacerze:

https://www.youtube.com/watch?v=S5VFJ_cxlQw&feature=youtu.be

Radość Bezika :

https://www.youtube.com/watch?v=itvECOtNX4w