Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Niezwykłej urody Zamer :)
Ogłoszenie nr. 95469

Niezwykłej urody Zamer :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 606 507 829

 

Dodano: 2019-02-17 00:03 Wygasa za: 28dni

Wyświetleń: 68

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Zamer to duży, przepiękny, młody pies. Do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna trafił w kiepskim stanie - wychudzony i zaniedbany. Na początku (jak większość psów, którym człowiek nie okazywał zbyt wiele serca) bał się człowieka i nie był przekonany do smyczy. Pełen lęku, zestresowany, zdezorientowany - początek w schronisku miał dość trudny... Z każdym dniem jednak i bardzo wyraźnie Zamer się zmieniał - stawał się coraz bardziej śmiały, ciekawy i mężniał w oczach (jak przystało na takiego dużego psa) :) Potrzebował trochę czasu, żeby oswoić się z nowym otoczeniem, nieznajomymi ludźmi i wieloma psami wokół.

Dzisiaj Zamer jest już gotowy do adopcji. Bardzo chętnie wychodzi na spacery, jest radosny, najbardziej „kwitnie” u boku człowieka. Za innymi psami jednak nie przepada (przynajmniej w schroniskowych realiach - być może tu odbiera je jak rywali, czuje zagrożenie i dlatego przyjmuje prewencyjnie taką a nie inną postawę), nie lubi też wracać po spacerze do kojca...

Ten niezwykłej urody psiak na pewno mocno pokocha swoich ludzi i przywiąże się do nowych opiekunów. Czeka na człowieka, który przyjdzie go zabrać do domu :) W dobre ręce dowieziemy chłopaka w całej Polsce. Nie wydamy go do kojca, na łańcuch ani do budy.

Zamer przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2014)