Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Husky » Bat Różnooki :) Piękny pies w typie husky :)
Ogłoszenie nr. 95387

Bat Różnooki :) Piękny pies w typie husky :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Husky

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 606 507 829

 

Dodano: 2018-08-10 13:15 Wygasa za: 20dni

Wyświetleń: 2

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Bat to przepiękny pies w typie husky o różnego koloru oczach (jedno ma niebieskie, drugie brązowe), z typowym dla tej rasy charakterem. Bardzo przyjazny, odważny, niezależny, do innych psów podchodzi z pewną rezerwą i ostrożnością, nie jest jednak konfliktowy. Jak na husky przystało - wprost uwielbia aktywność, ruch, rozpiera go energia, kocha przestrzeń i wolność. Niestety wszystkiego tego obecnie mu bardzo brakuje, bo zamieszkać musiał w schroniskowym kojcu (dla husky to prawdziwa udręka).

Bat jest typowym przedstawicielem rasy, dlatego prosimy o przemyślaną decyzję o adopcji - husky to nie jest pies dla każdego. Mile widziane będzie doświadczenie z tą rasą, znajomość potrzeb, jej specyfiki. Szukamy dla Bacika dobrego, doświadczonego domu, nie zostanie oddany komuś, kto wyobraża sobie, że ten pies będzie grzecznie spał na posłaniu przez pół dnia i wychodził załatwić potrzeby na 3 minuty przed blok.

W dobre ręce, świadomym i odpowiedzialnym ludziom jesteśmy w stanie zawieźć tego pięknego psa do każdej miejscowości w Polsce.

Bat przebywa w Schronisku dla bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2013 - 2014)