Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Iskra - doskonały towarzysz aktywnej osoby
Ogłoszenie nr. 95204

Iskra - doskonały towarzysz aktywnej osoby

Brak zdjęcia

Autor: Katarzyna

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Podlaskie, Miejscowość: Białystok

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 856753700

 

Dodano: 2018-09-15 16:43 Wygasa za: 22dni

Wyświetleń: 22

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Iskra (nr rej. P-1940/16), to średniej wielkości suczka, urodzona w 2015r.

Była już raz adoptowana, niestety wróciła do schroniska z powodu zmiany sytuacji życiowej właścicieli (w lipcu 2017r.).

Iskra to bystra i bardzo energiczna suczka z charakterkiem. Uwielbia spacery, ładnie chodzi na smyczy. Jest inteligentna i niezależna, zna podstawowe komendy, chociaż czasami udaje, że ich nie słyszy. Szybko się uczy. Z przyjemnością przyjmuje pieszczoty, ale nie jest nachalna. Bardzo silnie się przywiązuje, choć początkowo bywa nieufna. Reaguje agresją na zbliżające się do jej opiekuna psy i nieznane osoby.

Swój boks dzieli z samcem, z którym dobrze się dogaduje. Z suczkami nie była sprawdzana. Nie sprawia problemów podczas jazdy samochodem.

W marcu przeszła badania weterynaryjne dopuszczające ją do udziału w długodystansowych biegach, które sprawiają jej olbrzymią przyjemność. Iskra potrzebuje stanowczego, aktywnego opiekuna, który zapewni jej odpowiednią ilość ruchu. Potrafi wspinać się po siatce i wysoko skacze, w związku z tym nie może być psem podwórkowym.

Szczepienia: takOdrobaczenie: takPłodność: wysterylizowanaStosunek do dzieci: neutralny, jeśli starsze dziecko potrafi uszanować jej przestrzeńStosunek do psów/suk: dogaduje się z psami w boksie, na psy napotkane w czasie spaceru reaguje negatywnie Stosunek do kotów: negatywnyCharakter psa: bystra, niezależnaAktywność psa: bardzo energicznaPies znajduje się pod opieką Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: 85 675 37 00 pn-pt 10-17.