Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Koty » Dachowce » Strzałka - kocie maleństwo szuka domu
Ogłoszenie nr. 95123

Strzałka - kocie maleństwo szuka domu

Autor: Fundacja Przytul Kota

 

Kategoria:    Oddam / Koty / Dachowce

Województwo: Łódzkie, Miejscowość: Łódź

 

Cena: brak

E-mail: joanna.przytulkota@gmail.com Telefon: 604 268 143

 

Dodano: 2018-06-13 20:53 Wygasa za: 21dni

Wyświetleń: 6

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Mała ma na imię Strzałka, wcale nie dlatego, że jest aż taka szybka. Póki co — wręcz przeciwnie, jest troszkę niezdarna i wolniejsza od siostrzyczki. Czasem traci równowagę podczas mycia i ląduje na plecach z łapką w pyszczku. Ale to ona z tej dwójki jest bardziej ciekawa świata. To ona pierwsza sprawdza, co czai się pod szafką i jak wygląda rzeczywistość za lodówką. To ona pierwsza wskoczy na łóżko i zwinie się zadowolona w kłębuszek…Lecz przy tym wszystkim pamiętajcie, że Strzałeczka jest bardzo wrażliwa i delikatna. Popiskuje cichutko, gdy znajdzie się nagle w zbyt ciemnym kątku, gdy woła siostrzyczkę lub jest bardzo podekscytowana…

Zaraz po przebudzeniu lubi, żeby ją pomiziać pod bródką i po małym brzuszku. Mruczy wtedy na całego i rozciąga sobie łapy. Można też wtedy wziąć ją na ręce i chwilkę potulić drobne ciałko…

Podobnie jak jej siostra uwielbia bawić się… wszystkim. Podskoki, fikołki, kocie grzbiety, turlanie z boku na bok i z głowy na pupę, wspinaczka po narzucie, chowany za firanką… Wszystko to i jeszcze więcej.

Kocięta są pod opieką Pani Doktor. Pod Jej czujnym oczkiem nauczyły się jeść pokarm stały i korzystać z kuwetki. Robią to bez pudła, nawet jeśli jakimś cudem kuwetka zmieni miejsce pobytu...Szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów. Takich, którzy gdy rozkoszne kocięta zamienią się w dorosłe kocice, nie wystawią ich za okno, nie zapomną o sterylizacji albo o obowiązkowych szczepieniach.
Strzałka najchętniej poszłaby do domku z siostrzyczką — Plamką, ale jeśli to niemożliwe, to sama też sobie poradzi. To dzielna dziewczynka!


Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Strzałeczki prosimy pisać: adoptuj@przytulkota.pl lub dzwonić po godzinie 16: Aga 604 268 143, Monika 660 725 010, Lidka 798 404 876, Magda 509 581 758.