Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Koty » Dachowce » Plamka - kocie maleństwo szuka domu
Ogłoszenie nr. 95122

Plamka - kocie maleństwo szuka domu

Autor: Fundacja Przytul Kota

 

Kategoria:    Oddam / Koty / Dachowce

Województwo: Łódzkie, Miejscowość: Łódź

 

Cena: brak

E-mail: joanna.przytulkota@gmail.com Telefon: 509 581 758

 

Dodano: 2018-06-13 20:50 Wygasa za: 21dni

Wyświetleń: 6

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Plamka jest młoda, silna i ma tylko jedne cel. Zabawa! Zabawa! Zabawa! No może czasem coś przekąsi i chwilkę się zdrzemnie, ale generalnie — nic nie interesuje jej tak bardzo, jak gonitwy, wyskoki, tropienie piórka i turlanie piłeczki. Pilnie śledzi każdy ruszający się przedmiot. Czasem zadziera główkę tak bardzo, że przewraca się na boczek…

Lecz kiedy trzeba, Plamka poważnieje i zastyga w bezruchu. Umie też pomruczeć donośnie, poprzeciągać się z lubością, oko puścić do człowieka, pogrzać czyjeś kolanka i troszkę poprzytulać…

Plamka dorasta w towarzystwie swojej siostrzyczki Strzałki. Kocięta są pod opieką Pani Doktor. Początkowo karmione butelką, teraz już jedzą karmę suchą i mokrą.

Dziewczynki mają bardzo dobre maniery. Zawsze, kiedy zachodzi potrzeba, znajdą kuwetkę i bardzo dokładnie myją się po każdym posiłku. Mają około 10 tygodni.

Szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów. Takich, którzy gdy rozkoszne kocięta zamienią się w dorosłe kocice, nie wystawią ich za okno, nie zapomną o sterylizacji albo o obowiązkowych szczepieniach.

Plamka najchętniej poszłaby do domku z siostrzyczką — Strzałką, ale jeśli to niemożliwe, to sama też sobie poradzi. To dzielna dziewczynka!


Jeśli jesteście zainteresowani adopcją prosimy o kontakt: adoptuj@przytulkota.pl lub po godz. 16:00: z: Magdą 509 581 758, Agą 604 268 143, Moniką 660 725 010 lub Lidką 798 404 876.