Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Koty » Dachowce » Tymek - kochany panikarz już tak długo czeka na dom...
Ogłoszenie nr. 95121

Tymek - kochany panikarz już tak długo czeka na dom...

Autor: Fundacja Przytul Kota

 

Kategoria:    Oddam / Koty / Dachowce

Województwo: Łódzkie, Miejscowość: Łódź

 

Cena: brak

E-mail: joanna.przytulkota@gmail.com Telefon: 606 362 939

 

Dodano: 2018-09-22 18:32 Wygasa za: 3dni

Wyświetleń: 36

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Tymon ma obecnie ok. 10 miesięcy. Nie jest już małą, puchatą kulką (choć od takiego czasu czeka na dom...) i powoli traci nadzieję, że ktoś go jeszcze wypatrzy i zechce ofiarować swoją miłość oraz swoje cztery kąty.

Tymek nie jest przecież lgnący do każdego, kogo napotka. Ze strachu raczej schowa się pod łóżkiem lub gdziebądź- byle udawać, że w ogóle go nie ma. Tak, Tymek jest panikarzem. Kiedy słyszy dzwonek do drzwi, to w mgnieniu oka znika z pola widzenia. Ale to tylko początkowa reakcja. Po jakimś czasie jego ciekawość, chęć zabawy oraz przywiązanie do osób, które zna, zwyciężają i Tymek się ośmiela. Wychodzi ze swojego ukrycia i ostrożnie daje się poznać.

A jaki jest, gdy już zaufa? Ufa wówczas totalnie. Kocha bezgranicznie. Chodzi za Opiekunem jak pies, zagaduje do niego, prosi o uwagę i zabawę. Jest z niego wielki pieszczoch - odsłania brzuszek, wciera się, przymila i promieje radością, gdy jest obok Opiekun. Nie jest to w prawdzie kot kanapowiec-przylepa, ale dzieli się w sposób niezwykły swoją miłością i ma ogromną potrzebę bliskości oraz kontaktu. Drzemią w nim także ogromne pokłady energii, którą uwielbia wykorzystywać na zabawie, gonitwach i polowaniu. Jest aktywny, skoczny i bardzo bystry.

Tymek byłby niezłym kompanem dla innego przyjaznego kota. Nie bardzo jednak nadaje się do domu z małymi dziećmi- z uwagi na swoją nieśmiałość potrzebuje miejsca, w którym będzie czuł się bezpiecznie- domu, który da mu dużo cierpliwości. To kot, który z pewnością stanie się wspaniałym przyjacielem, wiernym i radosnym. Ale trzeba dać mu czas na adaptację w nowym miejscu. Gdy to otrzyma- będzie cały Twój, a Ty cały jego.


Kocurek został wykastrowany, odrobacozny, zaszczepiony, posiada mikroczip oraz książeczkę zdrowia.


Jeśli chciałbyś dać Tymkowi dom, skontaktuj się z Kasią: 606 362 939; k-dobrowolska@tlen.pl