Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Koty » Dachowce » Kazik - wszędobylski kot poszukuje swoich ludzi
Ogłoszenie nr. 95072

Kazik - wszędobylski kot poszukuje swoich ludzi

Autor: Fundacja Przytul Kota

 

Kategoria:    Oddam / Koty / Dachowce

Województwo: Łódzkie, Miejscowość: Łódź

 

Cena: brak

E-mail: joanna.przytulkota@gmail.com Telefon: 604 268 143

 

Dodano: 2018-10-11 07:57 Wygasa za: 19dni

Wyświetleń: 51

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Kazik po raz drugi wrócił z adopcji, bo…?! Bo jest kotem!

Młody, aktywny, wszędobylski, robi wszystko, co każdy młody, zdrowy kot. Taka prawdziwa jego kocia natura, ciekawość świata. Chodził po blatach, nikt nie pokazał, że można inaczej. Z braku drapaka, sam wybrał, co nim będzie. Meble okazały się cenniejsze od kota. Więc lepiej, że wrócił.

Przy pierwszej adopcji rozpadła się jego rodzina. Porzucony w wynajmowanym mieszkaniu, zaniedbany z anemią i świerzbem wrócił do fundacji. Nie reagował na zewnętrzne bodźce – mówienie, dotyk. Zamierał w bezruchu, chciał zniknąć.

Jego stan fizyczny i psychiczny napawał lękiem. Po tak traumatycznych przeżyciach dość szybko zaufał ludziom i równie szybko do nas wrócił. Jest przymilny, ale płochliwy. Nieśmiało ociera się i bardzo chętnie bawi. Boi sie nerwowości, gwałtownych ruchów i podniesionego głosu. Jest urokliwy i wrażliwy o charakterystycznej urodzie ze swoim czarnym noskiem.

Szukamy dla niego wyjątkowo empatycznego, zaangażowanego i odpowiedzialnego domu. Najlepiej jakby był sam, a jego człowiek poświęcał codziennie, mnóstwo czasu na zabawę z nim. Wymaga uwagi, wrażliwości, zrozumienia i cierpliwości oraz znajomości kociej natury lub jej akceptacji. Przy najmniejszych problemach możesz liczyć na wsparcie fundacji.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny Aga: 604 268 143, Monika: 660 725 010, Lidka: 798 404 876, Magda: 509 581 758. Prosimy o kontakt po godz. 16:00.