Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Fela - cudna, ruda nietoperzyca :)
Ogłoszenie nr. 95070

Fela - cudna, ruda nietoperzyca :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 606 507 829

 

Dodano: 2018-09-13 23:06 Wygasa za: 23dni

Wyświetleń: 45

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Felunia to malutka, ruda suczka, która małe gabaryty nadrabia uszami nietoperza :) Dzięki nim słyszy wszystko i wszystkich (zwłaszcza szelest torebek z jedzeniem) :) Felunia jest bardzo energiczna i rozgadana - nie sposób się z nią nudzić i kompletnie nie jest możliwe, by nie zakochać się w niej od pierwszego wejrzenia :) Uwielbia zabawy i przytulanie, zwłaszcza całusy (i jest przekonana, że każdy je uwielbia tak, jak ona) :) Ma wiele do powiedzenia, sporo szczeka, jest czujna, aktywna - takie żywe sreberko :)

Historia tej suńki jest o wiele mniej radosna niż ona sama... Człowiek ją zawiódł i porzucił - zostawił tę małą sunię w środku lasu a obok niej czerwony plecak, żeby miała czego pilnować i żeby nie pobiegła za nim. Felunia czujnie i wiernie go pilnowała (nie wiemy jak długo), aż w końcu dobra dusza znalazła ją i postanowiła pomóc.

Felcia jest oddana i kochająca, jednak nie każdego kocha od pierwszego wejrzenia. Czasami trzeba dać jej chwilę czasu, żeby zaufała, przekonała się do kogoś. A kiedy to nastąpi - ze świecą można szukać cudowniejszej i wierniejszej przyjaciółki. Felcia odda całe psie serduszko i całą psią duszę swojemu człowiekowi :)

Wierzymy, że znajdzie się ktoś, komu ta mała, ruda gaduła skradnie serce :)

Fela przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2012)