Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Retrievery » Daisy i Bunia - w oczekiwaniu na cud...
Ogłoszenie nr. 95016

Daisy i Bunia - w oczekiwaniu na cud...

Autor: opiekun

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Retrievery

Województwo: Dolnośląskie, Miejscowość: Lechitów

 

Cena: brak

E-mail: ogloszenia@labradory.info Telefon: 503 872 375

 

Dodano: 2018-11-14 22:09 Wygasa za: 26dni

Wyświetleń: 80

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Czasami miłość to za mało... Czasami życie pisze własny scenariusz. Daisy i Bunia to dwie starsze sunie - 10 i 15 lat, które całe swoje życie spędziły w domu u boku ukochanej pani. Niestety muszą szukać nowego domu. Ich właścicielka, starsza kobieta, jest poważnie chora i ze względu na stan swojego zdrowia (często przebywa w szpitalu) nie może się nimi dłużej zajmować. Nie ma rodziny, która mogłaby je przygarnąć.
Daisy i Bunia to bardzo łagodne sunie, nauczone życia z dziećmi, tolerują koty i inne psy. Szukają wspólnego domu, bo są bardzo ze sobą zżyte. Starsza, 15-letnia sunia z uwagi na swój wiek przesypia całe dnie, nie wymaga żadnej, szczególnej opieki poza krótkimi spacerami, głaskaniem i jedzeniem. 10–latka jest energiczna i lubi jeszcze trochę pobrykać.
To psi dramat, ale także ludzki! Wiemy, że liczymy na cud, ale być może znajdzie się ktoś, kto zechce podarować im dom do końca ich życia. Daisy i Bunia są wysterylizowane, przebywają obecnie w woj. Dolnośląskim.
503 872 375
ogloszenia@labradory.info
http://labradory.info/viewtopic.php?t=24179