Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Koty » Dachowce » Łagodna i nieśmiała Marcysia poszukuje spokojnego domu
Ogłoszenie nr. 94896

Łagodna i nieśmiała Marcysia poszukuje spokojnego domu

Autor: Fundacja Przytul Kota

 

Kategoria:    Oddam / Koty / Dachowce

Województwo: Łódzkie, Miejscowość: Łódź

 

Cena: brak

E-mail: joanna.przytulkota@gmail.com Telefon: 604 268 143

 

Dodano: 2018-07-13 17:47 Wygasa za: 22dni

Wyświetleń: 29

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »W Centrum Łodzi brudna, głodna kotka w zaawansowanej ciąży weszła pod nogi przechodzącej pani i zaczęła się ocierać, łasić, prosić o jedzenie, uwagę i robić wszystko, aby ta nie odeszła. Tak trafiła do naszej fundacji.Marcysia nie odnajduje się w tłumie kotów, zamiera i udaje, że jej nie ma. Za to gdy pojawia się człowiek mizianie bez końca, mruczy, masuje, wciera się. Jest łagodna, przemiła, nieśmiała. Marcysia pilnie potrzebuje swojego, spokojnego domu i człowieka, który ją pokocha od pierwszego wejrzenia, mruczenia czy też dotyku. Marcysia jest gotowa do adopcji i tak bardzo czeka, aby ktoś zabrał ją z tego rozbrykanego tłumu.


Marzy Ci się prawdziwa miłość do grobowej deski, związek pełen czułości, delikatności, ciepła – adoptuj Marcysię!


Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny Aga: 604 268 143, Monika: 660 725 010, Lidka: 798 404 876, Magda: 509 581 758. Prosimy o kontakt po godz. 16:00.

Jeżeli nie możesz dać Marcysi prawdziwego domu , adoptuj ją wirtualnie. Wystarczy napisać do nas na adres: wirtualki@przytulkota.pl chcę zostać wirtualnym opiekunem Marcysi i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł- to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.

Marcysia zamiera i czeka! Czy może na Was liczyć?