Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Balto z iskrą w oku :)
Ogłoszenie nr. 94867

Balto z iskrą w oku :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 606 507 829

 

Dodano: 2019-04-15 13:12 Wygasa za: 23dni

Wyświetleń: 109

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Balto to duży, dorosły, wspaniały pies, który zanim pojawił się w naszym schronisku długo błąkał się po okolicznych wsiach. Dziwimy się, że jest niczyj i nikt go nie szuka, bo psiak jest naprawdę wyjątkowy :) Niezwykle spokojny, dojrzały, kontaktowy Baltuś to psiul, którego urodę mógłby ktoś określić, jako przeciętną, ale za to charakter ma naprawdę do pozazdroszczenia przez niejednego burka :) Jego niezwykle mądre, przenikliwe spojrzenie, jego dostojność, subtelność i łagodność - to zespół cech, które czynią go absolutnie wyjątkowym Baltusiem :) Wyjątkowym czyni go też biała plamka na tęczówce lewego oka - jakby iskierka w oku oraz różne umaszczenie przednich łapek - jakby każda była od innego psa :)

Balto nie narzuca się człowiekowi, jest delikatny w kontakcie, nie sprawia problemów przy wszelkiego rodzaju zabiegach, również weterynaryjnych. Musiał mieć kiedyś dom - zna podstawowe komendy i stara się załatwiać swoje sprawy dopiero na wybiegu, czy spacerze. Grzecznie, cichutko i z pokorą czeka w swoim schroniskowym kojcu na chwilę, w której ktoś go wypatrzy i pokocha...

Dlaczego taki cudowny pies stał się bezdomnym stworzeniem? :( Możesz to zmienić - zyskasz w Balto prawdziwego, oddanego przyjaciela :) Do dobrego domu dowieziemy go choćby na drugi koniec Polski.

Balto przebywa w Schronisku dla bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2013)