Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Olimpia - pieszczoch, jakich mało! :)
Ogłoszenie nr. 94733

Olimpia - pieszczoch, jakich mało! :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 608 06 22 98

 

Dodano: 2018-07-12 07:28 Wygasa za: 20dni

Wyświetleń: 31

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Olimpia to wyjątkowo urodziwa panienka, ma ładne umaszczenie i przepiękne oczy, sprawiające wrażenie umalowanych - jakby suczka nosiła makijaż :) Jest niepoprawnym pieszczochem, bez opamiętania rozdającym buziaki, ładuje się na kolana i ... kocha, kocha, kocha...! :)
Suczka w swoim krótkim życiu nie miała wiele szczęścia - porzucona przez człowieka, oddana została do schroniska. Adoptowano ją, jednak życie jej opiekunom napisało taki scenariusz, że muszą oddać Olimpię.

Suczka bardzo szybko nawiązuje kontakt, jest otwarta i skupiona na człowieku :) Cechuje ją odwaga, przebojowość, ciekawość świata, żyje w zgodzie z innymi psami. Była towarzyszką osoby niepełnosprawnej, poruszającej się na wózku. Dom, który adoptował Olimpię a teraz musi się z nią rozstać, wychwala sunię pod niebiosa. To dobra psina, nauczona wszystkiego, łagodna, kochana i mądra.

Piękna Olimpia przebywa w domu tymczasowym. Przygarnij ją - zyskasz radosną towarzyszkę i przyjaciółkę na każdy dzień! :)

(rok ur. ok. 2015)