Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Witek - duży, uroczy młodzieniec :)
Ogłoszenie nr. 94725

Witek - duży, uroczy młodzieniec :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 606 507 829

 

Dodano: 2018-06-12 00:05 Wygasa za: 19dni

Wyświetleń: 27

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Witek to duży, przystojny, młody pies, który w wyniku interwencji został uwolniony z łańcucha. Na początku nie chciał mieć człowiekiem nic wspólnego - unikał kontaktu, warczał ostrzegawczo i szczekał. Nie chciał nawet wyjść z kojca, tylko tam czuł się bezpiecznie.

Po kilku tygodniach, małymi kroczkami udało nam się zdobyć jego zaufanie i wyciągnąć najpierw na wybieg, a później na spacer. I jaka odmiana!! :) Witek stał się odważnym, otwartym na świat i człowieka psem, kontaktowym, śmiałym, radosnym. Zupełnie nie przypomina już straszącego psiska, które asekuracyjnie wolało trzymać dystans. Na widok zupełnie obcych osób w pierwszym momencie jeszcze chowa się do budy, po chwili jednak przybiega radośnie i - dosłownie - pcha się do wyjścia z kojca.

W kontakcie z człowiekiem Wituś jest ostrożny, potrzebuje dłuższej chwili by zaufać i poczuć się naprawdę bezpiecznie. Lubi towarzystwo innych psów na wybiegu i na spacerach, jednak na niestosowne zaczepki z ich strony odpowiada stanowczo, okazując przy tym swoje niezadowolenie (gabaryty do czegoś zobowiązują) :)

Serdecznie polecamy bardzo sympatycznego Witusia :) Do dobrego domu dowieziemy go w całej Polsce.

Witek przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna.

(rok ur. ok. 2014)