Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Drago - dużo słodyczy :)
Ogłoszenie nr. 94721

Drago - dużo słodyczy :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 606 507 829

 

Dodano: 2018-04-16 11:29 Wygasa za: 24dni

Wyświetleń: 13

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Drago to duży, dorosły pies, o bardzo oryginalnej urodzie i ładnym umaszczeniu. Robi wrażenie, wzbudza respekt - tymczasem to wielki pieszczoch i przytulas pragnący kontaktu z człowiekiem. Pies jest odważny, energiczny i ciekawy świata, ma dobry charakter i poczciwą naturę. Na widok człowieka tak się cieszy, że podnosi górną wargę, co w efekcie sprawia wrażenie, jakby się uśmiechał :)

Kiedy trafił do schroniska z budy wychodził tylko po to, żeby coś zjeść i załatwić potrzeby fizjologiczne - potem ponownie znikał w budzie. Pracownicy schroniska nieźle się napracowali wyciągając go na siłę wybieg, ale wysiłek się opłacił. Już po kilku próbach Drago zrozumiał co oznacza spacer - czekał przy wejściu do kojca i z radością szczekał witając człowieka. Jeszcze tylko kiedy widzi kogoś po raz pierwszy, najpierw na wszelki wypadek daje dyla do budy, ale po kilku sekundach wraca, bo widzi, że nie dzieje się nic złego :)

Drago szuka opiekuna, ludzkiej rodziny, której odda się bez reszty jako wierny, kochający pies :)

W najgorszym razie Drago mógłby nawet mieszkać na zewnątrz, poza domem, w ocieplonej budzie - byle tylko chłopaka ktoś zabrał ze schroniska i zadbał o niego...

Ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna do dobrego domu dowieziemy Dragusia wszędzie :)

(rok ur. ok. 2014)