Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Koty » Dachowce » Klara
Ogłoszenie nr. 94197

Klara

Autor: FKM
(Fundacja Kocia Mama)

Ogłoszenie z fundacji, zobacz wszystkie »

 

Kategoria:    Oddam / Koty / Dachowce

Województwo: Łódzkie, Miejscowość: Łódź

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony

 

Dodano: 2017-12-07 14:18 Wygasa za: 21dni

Wyświetleń: 9

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Klara, urodzona w połowie maja 2017 r. szuka nowego domu.


Klara to kotka pod każdym względem wyjątkowa. Jest śliczna, towarzyska, bardzo mądra, szybko się uczy, jest ciekawska i pomysłowa. Wszędzie wejdzie, wszystko zobaczy, wszystko chętnie pacnie łapką. Ma też niespożyte zasoby energii co objawia się niezmordowanym ganianiem za myszkami o każdej niemal porze dnia i nocy.

Klara ma też specjalne wymagania: najbardziej na świecie lubi inne koty, dlatego poszukujemy dla niej domu, gdzie już jest koci domownik. Jednocześnie Klara nie do końca jeszcze ufa ludziom, dlatego wskazane by było, by jej przyszli opiekunowie byli doświadczonymi kociarzami, którzy rozumieją koci charakter i to, że kicia może nigdy nie być nakolankowym miziakiem.

Klara została znaleziona w lipcu 2017 r. jako dzikie kociątko ze złamaną łapką. Dwie operacje i kilka tygodni rekonwalescencji później jest już w pełni zdrową młodą kocią damą. Je wszystko (także to, czego nie powinna), perfekcyjne trafia do kuwety i potrafi spać w łóżku.

Posiada książeczkę zdrowia ze wszystkimi koniecznymi odrobaczeniami i szczepieniami. Niebawem zostanie też wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji: Ania, tel. 501 802 816