Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Błaganie o DOM dla idealnego kundelka
Ogłoszenie nr. 94044

Błaganie o DOM dla idealnego kundelka

Brak zdjęcia

Autor: Kaja

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Cała Polska, Miejscowość: Warszawa

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony

 

Dodano: 2017-11-13 21:30 Wygasa za: 18dni

Wyświetleń: 5

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Błaganie o DOM dla idealnego kundelkaFafik należy do psów, których urok osobisty jest niebywały, to pies cieszący się na widok człowieka całym sobą . Każdy dotyk człowieka, mizianko, traktuje jak gwiazdkę z nieba.

Chciałabym napisać, że Fafik zjadł kapcie, ukradł kanapki ze stołu, zrobił kupę na środku pokoju. Cokolwiek innego, chciałabym opisać jakąś zmianę. No bo przecież nie można być wieczne takim.... idealnym​ psem!

A Fafik jest idealny i to się nie zmienia.

Grzeczny, posłuszny.

Wykonuje polecenia bez mrugnięcia okiem. Przywoływany zawsze posłusznie podchodzi. Raczej nie wkracza w przestrzeń innych psów.

Podczas zamieszania i jakiegoś psiego rozgardiaszu trzyma się z dala. Ale nie jest to tchórzostwo, boże broń! Po prostu instynkt przetrwania i inteligencja bierze górę....Fafik może mieszkać z dziećmi, innymi psami, kotami. W mieszkaniu czy domu z ogródkiem. Sprawdzi się w każdych warunkach, za wyjątkiem oczywiście budy, bo nie ma opcji, żeby do budy, kojca wydać Faficzka.Pies jest domowy i ma "służyć" człowiekowi swoją radością, uśmiechem , słodkim patrzeniem w oczy.... i wieczną gotowością do miziania.

Maluch jest wykastrowany i zaszczepiony, waży ok. 12kg, ma ok. 4lat.Kontakt

tel. 500-18-19-20Fafik i jego filmy:

https://www.youtube.com/watch?v=w5eYEwk0MpY

https://www.youtube.com/watch?v=F1iVPtmPu1I&feature=youtu.be