Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Retrievery » White - jego życie jest pełne bólu...
Ogłoszenie nr. 93926

White - jego życie jest pełne bólu...

Autor: TOZ

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Retrievery

Województwo: Pomorskie, Miejscowość: Gwieździn

 

Cena: brak

E-mail: ogloszenia@labradory.info Telefon: 574 186 683

 

Dodano: 2019-04-11 12:34 Wygasa za: 15dni

Wyświetleń: 319

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »White ma już za sobą najgorsze chwile, amputację łapki, kastrację, początku terapii. Teraz pozostaje znalezienie domu.
White to półtoraroczny, wesoły i bardzo energiczny psiak. Ma w sobie coś z labradora, ale jest trochę mniejszy i drobniejszy od niego. White dla ludzi jest przyjazny, ale jego opiekunowie muszą być stanowczy. Natomiast, jeśli White zaufa, oddaje całego siebie.
W domu zachowuje się grzecznie, nie załatwia się i nie niszczy, czasami zaszczeka, ale po chwili się uspokaja. Umie jeździć samochodem. Trochę boi się wody, ale w trakcie zabawy wchodzi do niej i nawet pływa.
White to psiak, który ponad rok temu został znaleziony przy drodze niedaleko cmentarza. Kulał, więc myśleliśmy, że ma złamaną nogę lub potrącił go samochód. Został zabrany do lecznicy. Okazało się, że to stary uraz lub niedorozwój sprzed kilku miesięcy. Aktualnie White jest po amputacji tylnej łapki i kastracji. Brak łapki nie przeszkadza mu w aktywnym życiu, na spacerach jest szybki i ma dużo energii. Uwielbia biegać, choć dość szybko się męczy. Ze swoimi psimi kolegami i koleżankami potrafi bawić się całymi dniami.
To idealny psiak, który potrzebuje odpowiedzialnych i cierpliwych opiekunów.
Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna. Możliwa pomoc w transporcie do kochającego domu.
574 186 683
tpz.opoczno@gmail.com
http://labradory.info/viewtopic.php?t=23116