Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Husky » Inuki - cudowny husky z problemem...
Ogłoszenie nr. 93893

Inuki - cudowny husky z problemem...

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Husky

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 606 507 829

 

Dodano: 2017-11-13 12:24 Wygasa za: 18dni

Wyświetleń: 28

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Inuki jest kochanym, energicznym, niezmiernie przyjaznym stworzeniem :) Po jakimś czasie pobytu w naszym Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna Inuki znalazł dom - został adoptowany. Teraz jednak okazało się, że pies musiał opuścić ów dom... Hałas, bliskość ruchu ulicznego (mieszkał w bloku) powodowały w nim silny stres objawiający się posikiwaniem w mieszkaniu... Na początku jego opiekunowie myśleli, że nietrzymanie moczu jest skutkiem jakiejś choroby Inukiego. Zrobiono mu wszystkie badania oraz usg - okazało się, że wyniki są bardzo dobre i pies jest zdrowy.

Szukamy dla Inusia dobrego domku z ogródkiem i nowych, aktywnych, wrażliwych i kochających opiekunów. Inuki pięknie chodzi i biega na smyczy i przy rowerze. Toleruje inne psiaki (najchętniej zawiera znajomości z suczkami) :) Najbardziej jednak kocha ludzi i wprost ubóstwia dzieci. To wspaniały, bardzo proludzki, ogromnie przyjacielski pies.

Sprawa znalezienia dla niego nowego domu jest bardzo pilna - w przeciwnym razie Inukiego dosięgnie z kolei stres związany z pobytem w zamkniętym, schroniskowym kojcu... :( Dla kochających przestrzeń, swobodę i wędrówki psów tej rasy to będzie prawdziwy koszmar... :(

Bardzo prosimy o przemyślaną decyzję, bowiem husky nie są psami dla każdego. Z powodu wielkiej urody i pozytywnego stosunku do ludzi są chętnie kupowane lub adoptowane. Często jednak finał jest taki, że z powodu braku wiedzy, nieznajomości specyfiki rasy i problemów jakie z tego faktu wynikają - psy te trafiają do schronisk...

Zorganizujemy transport Inukiego w każde miejsce w kraju. Nie oddamy go na łańcuch, do budy ani kojca - tylko w najlepsze ręce.
(rok ur. ok. 2011 – 2012)