Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Koty » Dachowce » 100% kota w kocie, czyli duży cudny burasek marzy o włanym domu!
Ogłoszenie nr. 93794

100% kota w kocie, czyli duży cudny burasek marzy o włanym domu!

Autor: Zuzia

 

Kategoria:    Oddam / Koty / Dachowce

Województwo: Podkarpackie, Miejscowość: Rzeszów

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 608348950

 

Dodano: 2017-11-18 14:03 Wygasa za: 2dni

Wyświetleń: 44

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Maurycy to super fajny, bury duży kocurek. Jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony. I zdrowy (ma zrobione testy na choroby wirusowe FeLV/FIV, oba ujemne), posiada własną książeczkę zdrowia. Pięknie korzysta z kuwety i jest grzeczny. Ma ok. 2-3 lata, na tyle ocenił go weterynarz, ale bawi się jak młody kociak, więc może jest nawet młodszy.


Kocurek mieszkał na ulicy, nie wiadomo dlaczego tam się znalazł, to ewidentnie domowy kot. W momencie zabrania go stamtąd był w złym stanie, głodny, wychudzony, pełno różnych strupów na ciele, widać że zupełnie nie radził sobie na wolności. Być może jest ofiarą niezabezpieczonego okna czy balkonu, bo ma złamany mostek, a weterynarz twierdzi, że taki uraz powstaje przy upadku kota z dużej wysokości. Ale uraz jest już stary, kot z tym złamaniem musiał sobie radzić sam, był to wielki ból. W tej chwili już go nie boli, Mauryś jest całkowicie sprawny, biega i skacze, jedynie przy braniu go na ręce wyczuwalna jest pod skórą źle zrośnięta kość. Chociaż teraz, kiedy kotek nabrał już ciałka i kość jest mniej wyczuwalna.


Maurycy aktualnie przebywa w awaryjnym domu tymczasowym i szuka swojego własnego domu na zawsze. Jet bardzo szczęśliwy w mieszkaniu, nigdzie nie chce już wychodzić, on aż za dobrze wie co to bezdomność. Dlatego szuka domu nie wychodzącego z zabezpieczonymi oknami/balkonem, żeby już nigdy nie przydarzył mu się podobny wypadek.


Kotek przebywa w Rzeszowie, przed adopcją wymagana jest wizyta przed adopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.