Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Młodziutki piesek Reksio potrzebuje dobrego domu
Ogłoszenie nr. 93647

Młodziutki piesek Reksio potrzebuje dobrego domu

Autor: Kaja

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Cała Polska, Miejscowość: Warszawa

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony

 

Dodano: 2017-09-12 11:23 Wygasa za: 19dni

Wyświetleń: 11

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Młodziutki piesek Reksio potrzebuje dobrego domuHistoria niespełna 2-letniego Reksia (rudy piesek na zdjęciach) jest smutną historią. Błąkał się bardzo długo, zanim trafił do dużego schroniska, gdzie nie mógł znieść stresu pobytu w kojcu. Przestał jeść, zaczął obgryzać sobie łapki i ogon z nerwów. Podgryzany przez inne psy , ginął w oczach. O historii Reksia, dowiedzieliśmy się przez przypadek i postanowiliśmy mu pomóc. trafił do gminnego przytuliska. Jednakże kolejne schronisko to nie miejsce dla tak wspaniałego psa.

Reksio jest strasznie towarzyskim, miłym i kochanym psem. Chodzi za wolontariuszami krok w krok. Do szczęścia jest mu potrzebny tylko człowiek. Akceptuje suczki, inne psiaki nie zbyt.. dziś Reksio nie przypomina starego Reksia, ale do szczęścia jest mu potrzebny dom, tym bardziej że jest psiakiem bardzo milusińskim. Zdjęcia pokazują Reksia w momencie zabrania ,a w dniu dzisiejszym. Może komuś drgnie serce i zechce być jego przyjacielem.

Na zdjęciach ze swoją przyjaciółka niedoli Mambą (kolor czarny).Więcej informacji pd numerem telefonu 518 20 26 67 w godzinach wieczornych.