Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Maleńka Zuzia perfidnie wyrzucona w nocy - Czeka Na Lepszy Los
Ogłoszenie nr. 93645

Maleńka Zuzia perfidnie wyrzucona w nocy - Czeka Na Lepszy Los

Autor: Kaja

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Cała Polska, Miejscowość: Warszawa

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony

 

Dodano: 2017-09-11 19:51 Wygasa za: 19dni

Wyświetleń: 9

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Maleńka Zuzia perfidnie wyrzucona w nocy - Czeka Na Lepszy LosMała ZUZIA została wywalona w środku nocy pod posesję pewnych państwa niedaleko Sochaczewa. Tak,jakby ci,co tak postąpili,bali się,by ich ktoś nie rozpoznał. Cóż,na pewno nie mają czym się szczycić - postąpili,jak zwykli gnoje. Los ZUZI byłby smutny,gdyby właściciele posesji nie zawiadomili Fundacji Kundelek o błąkającej się bidzie. Niestety,sami nie mogli zająć się psinką,gdyż mają alergię na sierść. Sunieczka była okropnie zakleszczona i badania wykazały,że choruję na babeszjozę.Po podanych kroplówkach i lekach pozostało tylko czekać. Przewidywania nie są złe.

ZUZIA ma ok. roku. Jest po prostu boska. Kocha dzieci i inne zwierzęta. Ma wielkie kochające serduszko. Prosimy o wsparcie na leczenie i sterylizację sunieczki. Odmieńmy wspólnie jej tragiczny los. Ona ma tylko nas. Adopcja dla ludzi nie obojętnych na krzywdę zwierząt.

Obowiązuje procedura adopcyjna.Telefony kontaktowe:

Ania 600-513-892

Marta 506 970-844