Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Platek - pełen nadziei na lepsze życie :)
Ogłoszenie nr. 92954

Platek - pełen nadziei na lepsze życie :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 606 507 829

 

Dodano: 2017-11-09 08:17 Wygasa za: 18dni

Wyświetleń: 83

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Platek - młody psiak, którego siwy pyszczek jest wynikiem stresu jakiego doświadczał... Kiedy trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna, był przerażonym, chudym, jak szkielet zwierzęciem. Miał duże otarcie wokół szyi, co świadczyło o stałym przebywaniu na uwięzi, natomiast zachowanie Platka było dowodem kompletnego braku socjalizacji i negatywnego kontaktu z człowiekiem. Przerażony Platek, pomimo usilnych starań pracowników schroniska i wolontariuszy, nie wychodził wcale z budy - trwało to miesiącami... :(

Z racji tego, że warunki schroniskowe nie są odpowiednie do właściwej socjalizacji psów Platuś trafił do domu tymczasowego gdzie w wolnym tempie, stopniowo się zmieniał - obcował z ludźmi, z psami, poznawał życie na wolności. Obecnie to już znacznie bardziej odważny a nawet ciekawski psiak, szybko nawiązuje kontakt z nowymi osobami, uwielbia głaskanie i przytulanie - mógłby leżeć wtulony w człowieka cały dzień :) Zdecydowanie woli spędzać czas na podwórku niż w domu, choć pozostawiony sam w mieszkaniu jest grzeczny, niczego nie niszczy, nie brudzi. Jest czujny, koleżeński - toleruje inne psiaki, kotki też (choć lubi czasami za kotem pobiegać) :)

Platek to nieduży pies, w kłębie poniżej kolana. Ma ładną, lśniącą czarną sierść i piękny biały krawat :)

Szukamy dla psiaka wrażliwych, dobrych ludzi, którzy pokochają chłopaka i pozwolą mu wieść życie szczęśliwego psa u swego boku :) Zapewniamy transport w całej Polsce.

(rok ur. ok. 2013 – 2014)