Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Bajka - sunia jak z bajki
Ogłoszenie nr. 92835

Bajka - sunia jak z bajki

Autor: Pies na Zakręcie

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Mazowieckie, Miejscowość: Warszawa

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 504 268 434

 

Dodano: 2017-11-06 15:27 Wygasa za: 16dni

Wyświetleń: 384

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Bajka to cudowna sunia, trochę w typie ONka. Ma ok. 1roku i 9 miesięcy. Jest posłusznym psem i szybko się uczy.

W domu zachowuje czystość. Jest bardzo aktywna fizycznie, uwielbia zabawy na powietrzu i widać, że jest wtedy w swoim żywiole. Uwielbia pływać. Bajka od szczeniaka była dość lękliwym psem w stosunku do obcych ludzi, niestety nadal nie ma pełnego zaufania do nich i jeżeli kogoś nie zna, boi się i wtedy reaguje szczekaniem i wyrywaniem się w kierunku obcej osoby. Jest bardzo mądrym psem, lecz strach przed nieznanymi rzeczami powoduje bojaźń i zachowania agresywne. Bardzo lubi bawić się z psami, właściciele psów są przez Baję akceptowani.

Obecnie mieszka w Warszawie w bloku, ale musi zmienić dom. Szukamy jej domu z ogrodem z dala od dużych skupisk ludzkich, tak by nie musiała się codziennie mierzyć z dużą ilością mijanych osób. Sunia potrzebuje cierpliwych, doświadczonych opiekunów, którzy zechcą z nią pracować. Sunia jest po sterylizacji, ma aktualną profilaktykę. Jest zdrowa i nigdy nie chorowała. Chcemy znaleźć Bajce dom najlepszy z możliwych, dlatego osoby zainteresowane adopcją będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej.

Zastrzegamy sobie prawo wyboru domu. Nie decyduje kolejność zgłoszeń.
Pamiętaj! Biorąc psa, decydujesz się na przyjaciela na dobre i na złe na jakieś 15lat.