Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Owczarki » TORES Owczarek z Majorki do adopcji
Ogłoszenie nr. 92450

TORES Owczarek z Majorki do adopcji

Autor: schronisko w Wojtyszkach

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Owczarki

Województwo: Małopolskie, Miejscowość: Kraków

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 505 541 103

 

Dodano: 2017-11-11 14:31 Wygasa za: 16dni

Wyświetleń: 205

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Tores to młody ok 2 letni bardzo duży, pies w typie owczarka z Majorki- Ca de Bestiar.To typowe psy jednego pana, wierne, oddane i zawsze posłuszne, gotowe do obrony. Szybkie i zwinne. Tak jak inne owczarki -Ca de Bestiar to psy nadające się do wszechstronnego szkolenia ale nie są szczekliwe. Dlatego to najlepsze psy obronne do mieszkania. To pies dla aktywnej osoby ,której podczas spacerów zapewni właściwe bezpieczeństwo. Są powszechnie używane w policji w Hiszpanii i Portugalii .

Tores to aktywny, bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi pies ,uwielbia przebywać w ich towarzystwie - z zachowania przypomina dużego szczeniaka . Ładnie chodzić na smyczy, jest pozytywnie nastawiony do innych psiaków. Będzie wspaniałym towarzyszem dla osób lubiących sport bądź spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Tores jest wykastrowany, zachipowany i zdrowy . Czeka na dom. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i osobisty odbiór psa. Adopcja jest bezpłatna. Dzwoniąc do schroniska w Wojtyszkach k/ Sieradza gdzie przebywa pies, proszę podać końcówkę nr chip: 72 194. Kontakt tel. 505 541 103 lub 512 324 940 , pon- pt, godz. 8.30-15.30