Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Owczarki » FLORA Owczarek Angielski - English Shepherd - do adopcji
Ogłoszenie nr. 91916

FLORA Owczarek Angielski - English Shepherd - do adopcji

Autor: schronisko w Wojtyszkach

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Owczarki

Województwo: Wielkopolskie, Miejscowość: Poznań

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 512 324 940

 

Dodano: 2017-11-08 12:28 Wygasa za: 17dni

Wyświetleń: 297

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Flora to ok 6 letnia piękna sunia średniej wielkości w typie owczarka angielskiego o umaszczeniu black and tan .Owczarek angielski / English Shepherd / nazywany też collie farmerski to wszechstronna rasa psa pracującego wywodząca się z linii collie- uważana za bardzo mądre psy. W Polsce występują dość często i są nierozpoznawalne albo uważane za border collie lub ich mix.
Flora trafiła do schroniska jako roczna sunia ale nadal jest pogodną, łagodną sunią. Nie jest zbyt odważna, ani przebojowa. Musi poznać, by zaufać.. tak jak każdy pies pasterski ale bardzo się związuje z opiekunami. Jest wielką przylepką, kocha głaski i przytulanie. Wesoła, przyjacielska i słodka. Ładnie chodzi na smyczy . Dogaduje się z innymi psami. Lubi spacery, jest żywiołowa i ciekawska. Ma pozytywny stosunek do kotów.
Flora jest wysterylizowana, zachipowana i zdrowa. Czeka na nowy dom.Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i osobisty odbiór suni. Adopcja jest bezpłatna. Dzwoniąc do schroniska w Wojtyszkach k/ Sieradz,a gdzie sunia przebywa ,proszę podać końcówkę nr. chip: 51 961 . KONTAKT: tel. 512 324 940 pon-pt, godz. 8.30-15.30