Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Gryfin-nieśmiały ale coraz weselszy pięknioszek
Ogłoszenie nr. 91876

Gryfin-nieśmiały ale coraz weselszy pięknioszek

Autor: Przytulisko w Busku-Zdroju

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Łódzkie, Miejscowość: Łódź

 

Cena: brak

E-mail: adoptuj.przygarnij@gmail.com Telefon: 668332546

 

Dodano: 2018-10-11 12:04 Wygasa za: 19dni

Wyświetleń: 187

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »
Gryfin mieszka w schronisku od 2012 roku. Zawsze wciśnięty w kącik, ze strachu schowany przed światem, nie miał szans na socjalizację. Nie wie, że człowiek nie zawsze krzywdzi, a wyciągnięta ręka nie oznacza tylko bólu. Nikt mu tego nie pokazał, i z pewnością tego nie zrozumie dopóki nie opuści schroniskowego kojca. Wolontariusze starają się przywrócić mu wiarę w siebie - psiak coraz chętniej spaceruje i coraz rzadziej podkula ogonek z przerażenia. Tutaj gdzie jest obecnie nigdy nie pokona swoich lęków.

Gryfin nie jest psem dla każdego, szuka opiekuna spokojnego, doświadczonego i cierpliwego. Nie powinien mieszkać w domu z dziećmi, bo przerażają go gwałtowne ruchy. Nowi opiekunowie powinni być wyrozumiali dla jego lęków i pracować nad nimi, być może pod opieką behawiorysty.

Niestety nie znamy jego stosunku do kotów. Nie za bardzo toleruje inne psy. Gryfin urodził się najprawdopodobniej w 2008 roku. Ma jeszcze połowę życia na poznanie świata od dobrej strony. Musi jedynie dostać szansę.

Psiak jest szczepiony i odrobaczany, mieszka w Przytulisku w Busku-Zdroju, ale nie rezygnuj z jego adopcji tylko dlatego, że mieszkasz daleko. Zadzwoń mimo wszystko, a razem zastanowimy się jak dowieźć go do Ciebie.

Więcej informacji pod numerem: 601 245 643 (w godz. 10-20).

KONIECZNIE OBEJRZYJ FILMIK Z GRYFINEM: https://www.youtube.com/watch?v=tCaN0s9cZ44