Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Bianka - śliczna ale bardzo nieśmiała psinka do adopcji
Ogłoszenie nr. 91842

Bianka - śliczna ale bardzo nieśmiała psinka do adopcji

Autor: Przytulisko w Busku-Zdroju

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Dolnośląskie, Miejscowość: Wrocław

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 601245643

 

Dodano: 2018-10-16 14:06 Wygasa za: 24dni

Wyświetleń: 224

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »
Bianka to psinka około 8 letnia. Niestety całe swoje życie spędziła za kratami, za wysokim, schroniskowym murem. Bała się ludzi, uciekała przed nimi w popłochu do budy - a przecież każdy chce adoptować psiaka wesołego i towarzyskiego...

Staraliśmy się pracować z Bianeczką, i dziś mimo, że straszki pozostały, sunia jest nieco odważniejsza w kontaktach z ludźmi. Łąka wokół schroniska, niegdyś miejsce przerażające i niedostępne dziś budzi w niej ciekawość i chęci odkrywania świata.

Kluczem do serca naszej Bianki jest cierpliwość - sunia musi poczuć się przy człowieku bezpieczna, aby mu zaufać. Przez 8 lat nikt nie dał jej na to szansy...

Bianka potrzebuje odpowiedzialnego, spokojnego opiekuna, który powolutku wprowadzi ją w tajniki życia poza murem. Sunia coraz śmielej spaceruje na smyczy, z coraz odważniej podniesionym pyszczkiem zabiega o uwagę.

Bianka jest wysterylizowana, szczepiona i odrobaczana. Ma dobry kontakt z innymi psiakami - w nowym domu mogłaby zamieszkać ze spokojnym, ułożonym psiakiem, od którego mogłaby uczyć się życia w ludzkim stadzie.

Wierzymy, że wśród Państwa jest dobra dusza, która zechce zaopiekować się Bianeczką. Przytulisko w Busku-Zdroju, w którym obecnie mieszka jest w trakcie likwidacji - nie możemy pozwolić by te problemy odbiły się na przyszłości naszych psiaków. Sunia czekała 8 lat, ale dziś naprawdę nie ma czasu...

Zapraszamy do Buska by poznać sunię. Prosimy o telefony, a z pewnością odpowiemy na każde pytanie o naszą Biankę.

Prosimy, nie rezygnuj z adopcji suni tylko dlatego, że mieszkasz daleko - transport zawsze udaje się jakoś zorganizować, a my z pewnością na miarę możliwości pomożemy.

Zastanów się, porozmawiaj z bliskimi, bądź z ludźmi, którzy adoptowali już bojaźliwego psiaka i zechcą podzielić się swoim doświadczeniem.

Czekamy na Twój telefon w godzinach 10-20 :
601 245 643

KONIECZNIE OBEJRZYJ FILMIK Z BIANKĄ: https://www.youtube.com/watch?v=N5qgueZyWTs