Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Pascal-smutny, zrezygnowany psiak do PILNEJ ADOPCJI
Ogłoszenie nr. 91799

Pascal-smutny, zrezygnowany psiak do PILNEJ ADOPCJI

Autor: Przytulisko w Busku-Zdroju

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Dolnośląskie, Miejscowość: Wrocław

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 668332546

 

Dodano: 2018-11-15 20:53 Wygasa za: 26dni

Wyświetleń: 250

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Nie wyróżnia się z tłumu - nie jest malutkim jorkiem ani słodkim buldożkiem. Nie ma pięknych, kolorowych łat, ani długiej mięciutkiej sierści. Pascal to najzwyklejszy czarny kundel - a takich jak on burków w schroniskach jest tysiące.

Pascal ma przykrą przeszłość - mieszkał na ulicy razem z dwójką innych psiaków. Mieszkańcy osiedla postawili im budkę, karmili, poili. Psiaki czuły się bezpieczne i ufały swoim ludzkim przyjaciołom. Niestety jedna noc sylwestrowa wszystko zmieniła, ich budkę podpalono, a przerażone psiaki trafiły do Przytuliska.

Dano im do zrozumienia, że ludzka ręka nie tylko głaska i karmi, ale też rani. Pascal wciąż stara się zapomnieć o doznanych krzywdach, na miękkich wystraszonych łapkach podchodzi do człowieka. Jest bardzo nieśmiały, nadal boi się ludzkiej ręki, smyczy. Wierzymy, że w warunkach domowych wśród cierpliwych opiekunów otworzy się i nauczy czerpać radość z życia u boku człowieka.

To średniej wielkości psiak, może ważyć około 15-17kg. Urodził się około 2008 roku.
Jest nieśmiały, dlatego szukamy dla niego spokojnego, cichego domu, najlepiej bez małych dzieci, które mogłyby nie rozumieć jego potrzeb. Nowi opiekunowie powinni liczyć się z tym, że Pascal nie od razu zareaguje na nich radośnie merdającym ogonkiem, to smutny i zrezygnowany psiak - potrzeba czasu i pracy by przywrócić mu równowagę i uśmiech na pysiu.

Psiak jest regularnie szczepiony i odrobaczany.
Przebywa w Przytulisku w Busku-Zdroju, ale istnieje możliwość dowozu do nowego domu.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania programu Kundel Bury i Kocury o naszym Przytulisku:
http://krakow.tvp.pl/26410266/odcinek-14

Prosimy o kontakt w godzinach 10-20 pod numer 601 245 643