Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Mundek ma 2 tygodnie na znalezienie domu, błagamy o pomoc!
Ogłoszenie nr. 91597

Mundek ma 2 tygodnie na znalezienie domu, błagamy o pomoc!

Autor: Przytulisko
(Przytulisko w Głownie)

Ogłoszenie z Towarzystwa opieki nad zwierzętami, zobacz wszystkie »

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Łódzkie, Miejscowość: Łódź

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony

 

Dodano: 2017-10-22 11:01 Wygasa za: 1dzień

Wyświetleń: 325

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Kochani, BŁAGAMY O POMOC!Mamy 2 tygodnie na znalezienie nowego domu dla naszego byłego podopiecznego Mundka... Jeśli się nie uda, Mundek wróci za kraty prawdopodobnie na zawsze :(Prosimy, udostępniajcie, pytajcie znajomych...Mundek to starszy piesek dosyć dużej wielkości. Do schroniska trafił na początku 2015 roku. Długie miesiące spędził w schronisku zanim znalazł, jak nam się wtedy wydawało, wymarzony dom... Dom z ogrodem, w którym mógł biegać do woli. Niestety po pewnym czasie samo podwórko przestało Mundkowi wystarczać. Jest psem potrzebującym kontaktu z człowiekiem, spacerów, a zostawiony samemu sobie na podwórku – ucieka i szuka zajęcia.

Nowi właściciele, mimo naszych starań, nie zdecydowali się na pomoc behawiorysty i tak Mundek po roku w nowym domu ma znowu wrócić za kraty!

To dla niego wyrok dożywocia...

Dostaliśmy dwa tygodnie na znalezienie mu nowego domu, inaczej pies wraca do schroniska.

Dla Mundka, psa uwielbiającego ludzi i spacery to będzie prawdziwa tragedia... Nie możemy do tego dopuścić...To łagodny i kochany psiak. Pięknie chodzi na smyczy. Jest raczej spokojny. Z innymi psami dogaduje się. Najlepiej, aby zamieszkał w mieszkaniu w bloku bądź w domu z ogrodem, ale z wstępem do środka i zapewnionymi spacerami.Z góry prosimy o nie komentowanie decyzji właścicieli, chcemy się skupić na szukaniu nowego domu dla psa...Kontakt w sprawie adopcji :

Agnieszka 509 104 718

kontakt@przytuliskoglowno.pl