Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Retrievery » FILIP Flat Coated Retriever do adopcji
Ogłoszenie nr. 91596

FILIP Flat Coated Retriever do adopcji

Autor: schronisko w Wojtyszkach

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Retrievery

Województwo: Dolnośląskie, Miejscowość: Wrocław

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 512 324 940

 

Dodano: 2018-03-03 12:07 Wygasa za: 13dni

Wyświetleń: 393

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Filip to duży ok. 5.5 letni pies w typie flat coated retriever. Flat-coated to pies" inteligentny, bystry i bardzo przywiązany do człowieka. Szybko się uczy, ale dojrzewa później niż jego kuzyni. W stosunku do obcych psy tej rasy są ufne i nie nadają się na psy obronne. Z natury przyjacielski, w kontaktach z dziećmi jest delikatny i cierpliwy. Potrzebuje dużo ruchu i ciągłego zajęcia,Pies ten nie lubi przemocy i krzyku, a zwłaszcza samotności".Jak każdy retriever może być wykorzystywany do pomocy osobom niepełnosprawnym .

Filip jest mało pewnym siebie psem, ale przyjaźnie nastawiony do ludzi. Boi się gwałtownych ruchów i zakładania obroży, ale bez większego problemu chodzi na smyczy. To inteligentny i pojętny pies, który szybko nauczy się wszystkiego. Zawsze gotowy do pracy- jak przystało na retrievera . .

Filip jest wykastrowany, zachipowany i zdrowy. Czeka na dom. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i osobisty odbiór psa. Adopcja jest bezpłatna. Dzwoniąc do schroniska w Wojtyszkach k/ Sieradza , gdzie pies przebywa ,proszę podać końcówkę nr. chip :53727 . Kontakt: tel. 512 324 940 , pon- pt, godz. 8.30-15.30