Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Mała delikatna TINA czeka na dom
Ogłoszenie nr. 91256

Mała delikatna TINA czeka na dom

Autor: IZA

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Małopolskie, Miejscowość: Kraków

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 730 115 514

 

Dodano: 2017-12-01 11:05 Wygasa za: 15dni

Wyświetleń: 251

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Tina to cudowna, delikatna suńka, której życie nigdy nie rozpieszczało. Mało pamięta radosnych chwil. Jako młoda psinka trafiła do schroniska. Od kilku lat jej rzeczywistością jest wyłącznie schronisko. Mimo swej niedoli Tinka nie straciła energii, nadziei ani wiary w człowieka. Codziennie siedzi i wypatruje swego właściciela. Może w końcu los się do niej uśmiechnie? To mała ok 6 letnia suczka . Jest bardzo towarzyską i kontaktową psinką, choć na początku nieśmiała. Mimo tylu lat spędzonych bez miłości, potrafi nią obdarzyć każdego dookoła. Na sporadycznych spacerach podbiega radośnie do wolontariuszy przytulając się, ciesząc i merdając ogonem. Spokojna i opanowana. Nadaje się zarówno do mieszkania jak i do domu z ogrodem. Idealna dla całej rodziny. Tineczka ciągle czeka na dom.

Przebywa w Schronisku As w Jamrozowiźnie, gmina Kłomnice, niedaleko Częstochowy. Dzwoniąc do schroniska proszę podać nr psa: 1414 .

Schronisko dla Zwierząt "As", Jamrozowizna 1, 42-270 Kłomnice Tel 730 115 514 , pani Iza . Istnieje możliwość dowozu psa.