Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Koty » Dachowce » Wyrzucona koteczka z dwoma maluchami, mogą być osobne domy!
Ogłoszenie nr. 90492

Wyrzucona koteczka z dwoma maluchami, mogą być osobne domy!

Autor: Sylwia

 

Kategoria:    Oddam / Koty / Dachowce

Województwo: Mazowieckie, Miejscowość: Warszawa

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony

 

Dodano: 2017-08-13 21:06 Wygasa za: 21dni

Wyświetleń: 258

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Shila była mocno wychudzoną koteczką. Mieszkała w dziurze pod sklepem obok dwóch ruchliwych ulic. Została wyrzucona z dwójką maluszków ok. 2 miesięcznych, srebrną Celinką i złotą Luizką. Pojawiła się nagle nie wiadomo skąd. Shila jest już złapana i maluszki już też są z nią i rosną jak na drożdżach. Mama Shila broni ich przed niebezpieczeństwami :) chyba była bita bo na widok podniesionej ręki czy gwałtownego ruchu kuli się, zamyka oczy i syczy. Shila bardzo dużo opowiada ;) nieśmiało się przytula. Potrzebny spokojny domek, który przegna wszystkie jej traumy.
Koteczki nie boją się psów bo z nimi obecnie przebywają i świetnie się z nimi dogadują.

Według oceny weterynarzy dwa maluszki powinny znaleźć wspólny domek, bo są ze sobą ogromnie zżyte. Do tego dwa kotki zajmują się bardziej sobą niż przedmiotami w domu, więc korzyść jest niewątpliwa ;)

Mama Shila jest młodą kotką, już po sterylizacji.

Kotki mają dodatnie testy felv dlatego powinny zamieszkać w domku bez innych kotów lub z kotami zaszczepionymi przeciwko felv.

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i poadopcyjną oraz podpisanie w dniu adopcji umowy adopcyjnej, co ma na celu zapewnienie kotkom dobrego, odpowiedzialnego domu.

Kontakt:

Sylwia506 453 305