Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Mądra i śliczna - mała Fruzia :)
Ogłoszenie nr. 89866

Mądra i śliczna - mała Fruzia :)

Autor: Beata

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Warmińsko-mazurskie, Miejscowość: Olsztyn

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 606 507 829

 

Dodano: 2017-09-10 16:52 Wygasa za: 17dni

Wyświetleń: 188

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Fruzia jest bardzo inteligentną małą sunią, przyjazną do ludzi i zwierząt, kochającą towarzyszyć człowiekowi. Jednak to również suczka, która wymaga doświadczonego opiekuna, stanowczego i konsekwentnego, ponieważ bardzo sprytnie i szybko orientuje się na ile sobie może pozwolić i może mieć ochotę na bycie prowodyrem w ludzkim stadzie :) Stąd też powinien być to dom, w którym nie ma malutkich dzieci.

Ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach koło Olsztyna została zabrana na jakiś czas do domu tymczasowego, gdzie była grzeczna i radosna. Uwielbiała jazdę samochodem, spacery, zabawę i doskonale wiedziała do czego służy kanapa :) W domu tymczasowym była bardzo kochanym pieskiem, twierdzono, że obcowanie z nią to sama przyjemność. Zaskakiwała na każdym kroku swoim zachowaniem, swoim sprytem, potrafiła rozśmieszyć do łez i lubiła być w centrum uwagi. Wszędzie było pełno Fruzi - nie sposób było się z nią nudzić! :)

Potem Fruzia została adoptowana. I po ponad roku oddano ją twierdząc, że jest nieposłuszną dominantką, która broni np. fotela na którym właśnie leży. Ewidentnie zabrakło doświadczenia i wiedzy na temat zachowania psów. Opiekunowie Fruzi nie umieli ustalić zasad, reguł i - będąc bezradni wobec psa, który rozpanoszył się w domu - oddali Fruzię.

Mała sunieczka trafiła ponownie do schroniskowego boksu i znów szuka domu... Czeka na swoich nowych ludzi, na miejsce, w którym będzie mogła zamieszkać na zawsze, na kogoś, kto będzie umiał pokazać psu co mu wolno a czego nie. W takie dobre, doświadczone ręce dowieziemy Fruzię w każde miejsce w Polsce.

(rok ur. ok. 2011 - 2012)