Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Agusia z likwidowanego przytuliska błaga o dom
Ogłoszenie nr. 86634

Agusia z likwidowanego przytuliska błaga o dom

Autor: Przytulisko Busko

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Lubelskie, Miejscowość: Lublin

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 601245643

 

Dodano: 2018-03-13 20:23 Wygasa za: 24dni

Wyświetleń: 513

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »O psiaku: Agusia to płochliwa sunieczka. Żyła na ulicy, swoje tam przeszła. W 2011 roku trafiła do schroniska. Nie mogła się tu zupełnie odnaleźć, przerażała ją nowa rzeczywisość. Udało nam się znaleźć dla niej dom tymczasowy, w którym czeka na adopcję. Po paru miesiącach możemy powiedzieć, że sunia potrafi zachować czystość w domu, dobrze żyje z innymi psami oraz z kotami. Podchodzi do opiekującej się nią pani, daje się głaskać. Trzeba jednak podchodzić do niej ze spokojem, dotyk musi był łagodny, głos spokojny. Agusia mieszka w domu tymczasowym, który jest lepszy niż schronisko, nadal jednak przebywa wśród wielu psiaków. Potrzebny jej stały dom i własny Człowiek, by mogła w pełni zaufać i poczuć się bezpieczną. Bardzo prosimy o szansę dla Agusi.Wielkość: średniaWiek (szczeniak/ młody/ dojrzały/starszy): dojrzałyInformacje: psiak mieszka w przytulisku w woj. Świętokrzyskim, ale w razie potrzeby pomożemy mu dojechać do nowego domu. Przytulisko decyzją władz miasta ma opuścić zajmowany grunt, więc każda adopcja jest na miarę cudu.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 601 245 643 w godz.10 – 19Ponieważ straciliśmy dofinansowanie z gminy każde wsparcie w postaci karmy suchej i mokrej, leków, środków higienicznych, garnków, a teraz zwłaszcza słomy, a także wszelkie wsparcie finansowe będą dla nas wielką pomocą.

Ponad 100 cudownych stęsknionych psiaków wciąż czeka na nowe domy i kochające ludzkie rodziny. Zapraszamy na stronę na Facebooku "Psy z Buska-Zdroju".