Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Psy » Mieszańce » Flesz fajny pies
Ogłoszenie nr. 64197

Flesz fajny pies

Autor: Schronisko Józefów

 

Kategoria:    Oddam / Psy / Mieszańce

Województwo: Mazowieckie, Miejscowość: Warszawa

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony Telefon: 604-446-770

 

Dodano: 2019-01-08 08:42 Wygasa za: 17dni

Wyświetleń: 888

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Nasz Flesz to taki niby zwykły burasek ale tak naprawdę to mega fajny przyjazny pies Który zamieszkał w schronisku w wakacjie 2010r. Podejrzewamy, że w życiu przeżył już piekło :( Świadczą o tym przynajmniej blizna na wardze, świadczyło jego zachowanie po przyjęciu do schroniska i asekuracyjna postawa.
Udało się jednak obudzić w nim ufność. Udało się wykrzesać radość. Niestety wciąż nie udało się znaleźć domu :(( A Flesz tak bardzo potrzebuje ciepła, życzliwości, poczucia bezpieczeństwa. Jednocześnie potrafi obdarzyć wzruszająca sympatią i lojalnością (do zazdrości i postawy obronnej włącznie)

Jakże on się cieszy na sam widok wolontariuszy ! Obdarowany smakołykami nie zjada ich od razu, lecz zanosi do budki lub na jej dach skaczac i tanczac radosnie. A wejście do jego boksu wiąże się z prawdziwą eksplozją radości :) Szelki i smycz niemal sam wyciąga z wolontariackiego plecaka. W lesie cieszą go wszelkie ciekawe doznania. Ale na psy spotkane na trasie reaguje rozmaicie. Za to cały czas utrzymuje kontakt z człowiekiem :)
Z jakiegoś powodu nadal potrzebuje więcej czasu i cierpliwości by zaufać mężczyźnie.
Flesz ma pewnie około 4-5 lat. Jest wykastrowany. Tyle ma w życiu radości, ile przyniosą mu wolontariusze ... ... to nawet mniej niż jak na lekarstwo
I WCIĄŻ WRĘCZ ROZPACZLIWIE POTRZEBUJE MIŁOŚCI ...
604-446-770
Strużańska 15,05-119