Kontakt|Reklama
Jesteś tutaj: » Strona główna » Oddam » Koty » Dachowce » Rabunia
Ogłoszenie nr. 77055

Rabunia

Autor: FKM
(Fundacja Kocia Mama)

Ogłoszenie z fundacji, zobacz wszystkie »

 

Kategoria:    Oddam / Koty / Dachowce

Województwo: Łódzkie, Miejscowość: Łódź

 

Cena: brak

E-mail: zastrzeżony

 

Dodano: 2018-03-10 21:01 Wygasa za: 15dni

Wyświetleń: 1135

Drukuj ogłoszenie » Wyślij wiadomość »Rabies to śliczna, roczna koteczka. Jest zdrowa, została odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana (posiada książeczkę zdrowia). Nie grymasi przy jedzeniu, korzysta z kuwety.

Ta czarno-biała elegantka przychodzi do człowieka, ugniatając łapkami pościel, mruczy, ociera się prosząc o głaskanie, ale...
Niestety nie zdarza jej się to często – wyraźnie szuka kontaktu z człowiekiem, ale widok wyciągniętej dłoni niekiedy budzi w niej niepokój i do „mizianek” nie dochodzi.
Wyraźny dyskomfort odczuwa przy próbach brania jej na ręce, natomiast w nocy układa się na lub przy człowieku.
Zna towarzystwo innych kotów, chętnie się z nimi bawi – nadaje się na towarzyszkę dla drugiej kotki – w domu tymczasowym zaprzyjaźniła się ze starszą o rok kociczką.
Kotka zaczyna też panikować kiedy zamyka się ją/separuje czy to w transporterze, czy w pomieszczeniu - nawet jeśli zamknięcie drzwi nie wiąże się z próbą wzięcia jej na ręce, czy też wcale jej nie dotyczy.

Być może jeśli będzie miała do towarzystwa tylko opiekuna/opiekunów, którzy będą cierpliwi przeistoczy się w pieszczocha. Z uwagi na jej płochość wskazany dom niewychodzący.

Kontakt w sprawie adopcji: Renata (Łódź - Górna) tel. 604 050 577